Obchodník elektronickými součástkami

Co vás čeká

Hledáme komunikativního člověka, který se vyzná v prodeji elektronických součástek. Jeho úkolem bude průzkum trhu, marketing a následně vlastní proniknutí na trh.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Znalost trhu a distribuce elektronických součástek, zkušenosti s výše uvedenými činnostmi. AJ na úrovni min. C1, znalost NJ výhodou. Zdvořilé vystupování v osobním i telefonním kontaktu.

Výhodou bude, pokud budete umět

Vítáme zkušenosti s webovými stránkami, s marketingem na sociálních sítích, e-shopem a jinými prodejními kanály (např. veletrhy).

Co vám můžeme nabídnout

Zajímavou práci v přátelském kolektivu, školení o unikátním produktu, obchodní cesty cca 1x měsíčně. Mezinárodní spolupráce. Provize dle dosažených obchodních výsledků.

Informace o pozici

Společnost

Schalttechnik Janus Austerlitz s.r.o.

Adresa

Bučovice – Marefy

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)

Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby

Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Marketing, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Specialista marketingu, Key Account Manager

Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), jiné

Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

SCHALTTECHNIK JANUS AUSTERLITZ s.r.o., Renáta Ondrůšková
+420 517 382 595

Krátké dodací lhůty pro naše základní přepínače typu C !
30/05/2021 17:23

Protože dokážeme dodat naše základní ...

Zobrazit článek »

Certifikace ULC získaná pro všechny jazýčkové spínače!
30/05/2021 17:13

Jsme hrdí na to, že všechny naše spína...

Schalttechnik Janus Austerlitz s.r.o. v programu dotací Evropské Unie
26/11/2020 15:22

Schalttechnik Janus Austerlitz s.r.o. byl úspěšně&n...